o zmianach w RoboGo

2021-06-09 01:11:55

Drodzy Klienci,

 

Myślę, że najwyższy czas na kilka słów wyjaśnień. Oto garść informacji na temat zmian w sposobie działaniu mojego RoboGo.

 

Używane Vespy w naszej Fabryce. Aktualnie – ilośc zerowa, docelowo –niewielka. Wynika to z permanentnego, całorocznego, 120% obłożenia warsztatu blacharsko-lakierniczego.

 

Po pierwsze – realizujemy stałe, regularne, duże prace na export. Po drugie - produkujemy skutery na zamówienie i mimo 4-6 tygodniowych terminów, co miesiąc wyjeżdżają od nas 1-2 odbudowane Vespy (bardzo dziękuję za zaufanie bo kupowanie w ciemno łatwe nie jest). Po trzecie – wracają (szczególnie w sezonie) na naprawy blacharsko-lakiernicze (lub w celu budowy indywidualnych projektów) Vespy wcześniej już przez nas sprzedane.

 

Jest jeszcze jeden element tej układanki – może nie najważniejszy ale dość istotny i psujący mi często humor. Nazwę to … klimatem do prowadzenia działalności w Polsce. W mojej ocenie jest on po prostu zły i nieprzyjazny. Moją szalę goryczy przeważył wprowadzony w 2020 r. obowiązek rejestracji sprowadzonych pojazdów w ciągu 30 dni od daty wjazdu na teren RP oraz wszystkie obowiązki raportowe i obciążenia związane z BDO (środowisko, baza danych o odpadach).

 

Co do reszty działalności RoboGo – już w telegraficznym skrócie. Sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami do Vespy i innych skuterów grupy Piaggio – działa (przede wszystkim w formie wysyłkowej) a magazyn dostępnych w możliwie krótkim czasie części zamiennych systematycznie rozbudowuję. Długoterminowa wypożyczalnia zawiesiła działalność i ten sam los spotkał krajowy transport jednośladów.

 

Na koniec słowo o serwisie mechanicznym i obsłudze transportów do serwisu. W naszym wspólnym projekcie V360 zajmuje się tym dzielnie Karol #vespawarszawa i … ma się całkiem dobrze ???? Tu się nic nie zmienia – Karol jest zdeterminowany by wygrać w wyścigu o najlepszy vesposerwis w kraju a ja mu w tym nieustająco kibicuję.

 

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.

Robert

#robogo

#vespofabryka

#v360

#jerrymaguire

Powrót

Informacje o urlopie
uprzejmie informuję, że od 14 do 25 czerwca przebywam poza firmą. serwis działa normalnie natomiast wysyłki części będą realizowane po moim powrocie. przepraszam za ewentualne utrudnienia.
Dane kontaktowe

RoboGo Robert Topolski
ul. Samolotowa 2 lok. U3a
03-984 Warszawa

Telefony (w godz. 10-18):
+48 505 997 734
+48 505 924 445 (serwis)
E-mail: skutery@robogo.pl
Numer konta (Alior):
89 2490 0005 0000 4500 9083 4232

Zobacz ofertę skuterów używanych
Odwiedź mój sklep na Allegro.pl
Robogo na facebooku