o zmianach w RoboGo

2021-06-09 01:11:55

Drodzy Klienci,

 

Myślę, że najwyższy czas na kilka słów wyjaśnień. Oto garść informacji na temat zmian w sposobie działaniu mojego RoboGo.

 

Używane Vespy w naszej Fabryce. Aktualnie – ilośc zerowa, docelowo –niewielka. Wynika to z permanentnego, całorocznego, 120% obłożenia warsztatu blacharsko-lakierniczego.

 

Po pierwsze – realizujemy stałe, regularne, duże prace na export. Po drugie - produkujemy skutery na zamówienie i mimo 4-6 tygodniowych terminów, co miesiąc wyjeżdżają od nas 1-2 odbudowane Vespy (bardzo dziękuję za zaufanie bo kupowanie w ciemno łatwe nie jest). Po trzecie – wracają (szczególnie w sezonie) na naprawy blacharsko-lakiernicze (lub w celu budowy indywidualnych projektów) Vespy wcześniej już przez nas sprzedane.

 

Jest jeszcze jeden element tej układanki – może nie najważniejszy ale dość istotny i psujący mi często humor. Nazwę to … klimatem do prowadzenia działalności w Polsce. W mojej ocenie jest on po prostu zły i nieprzyjazny. Moją szalę goryczy przeważył wprowadzony w 2020 r. obowiązek rejestracji sprowadzonych pojazdów w ciągu 30 dni od daty wjazdu na teren RP oraz wszystkie obowiązki raportowe i obciążenia związane z BDO (środowisko, baza danych o odpadach).

 

Co do reszty działalności RoboGo – już w telegraficznym skrócie. Sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami do Vespy i innych skuterów grupy Piaggio – działa (przede wszystkim w formie wysyłkowej) a magazyn dostępnych w możliwie krótkim czasie części zamiennych systematycznie rozbudowuję. Długoterminowa wypożyczalnia zawiesiła działalność i ten sam los spotkał krajowy transport jednośladów.

 

Na koniec słowo o serwisie mechanicznym i obsłudze transportów do serwisu. W naszym wspólnym projekcie V360 zajmuje się tym dzielnie Karol #vespawarszawa i … ma się całkiem dobrze ???? Tu się nic nie zmienia – Karol jest zdeterminowany by wygrać w wyścigu o najlepszy vesposerwis w kraju a ja mu w tym nieustająco kibicuję.

 

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.

Robert

#robogo

#vespofabryka

#v360

#jerrymaguire

Powrót

Dane kontaktowe

RoboGo Robert Topolski
ul. Samolotowa 2 lok. U3a
03-984 Warszawa

Telefony (w godz. 10-18):
+48 505 997 734
+48 505 924 445 (serwis)
E-mail: skutery@robogo.pl
Numer konta (Alior):
89 2490 0005 0000 4500 9083 4232

Zobacz ofertę skuterów używanych
Odwiedź mój sklep na Allegro.pl
Robogo na facebooku